تغییر اندازه فونت:
به نشریه الکترونیکی شرکت مخابرات لرستان خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 

  
آشنایی با حساسیت‌ پاییزه
این قبیل حساسیت‌ها طیف گسترده‌ای از افراد را تحت‌تاثیر قرار داده و هزینه‌های درمانی سنگینی را به کشورها تحمیل می‌کند.
آزاد یا پرورشی؛ ماهی بخورید
به طور کلی، تفاوت خاصی بین گونه‌های مشابه ماهی دیده نمی ‌شود و تنها لذت مصرف آنها و نوع تغذیه ی آنها می ‌تواند در مطلوبیت طعم گوشت‌شان تأثیر بگذارد.
رفـع بـوی بـد دهـان در ماه مبارک رمضان
وقتی شب، قبل از خواب، مسواک می‌زنیم این میکروارگانیسم‌ها فرصت پیدا می‌کنند تخمیر را آغاز کنند به همین دلیل صبح قبل از خواب دهانمان بوی نامطبوعی می‌دهد.
روزه داران قبل از خواب میوه بخورند
آخرین غذای مناسب قبل از خواب برای روزه داران خوردن میوه است که ضمن کمک به هضم غذا، ترکیبات غذایی را که در طی روز از دست رفته به بدن برمی‌گرداند.
بلافاصله بعد از سحری نخوابید
خوابیدن بلافاصله پس از خوردن سحری موجب تشدید علائم رفلاکس معده و ترش کردن می‌شود.
نوشیدنی ها و "خوراکی هایی مفید" برای "ورزشکاران"
بسیاری از ورزشکاران که ورزش های سخت و رزمی شدیدی انجام می دهند، برای افزایش عضله سازی و "تقویت ماهیچه های" خود برخی از خوراکی ها و میوه ها را به مراتب باید بیشتر مصرف کنند.
خوب و بد، زشت و زیبای وسایل ورزشی خانگی
وقتی صحبت از ورزش‌کردن می‌شود، تصورمان این است که باید در یک باشگاه ورزشی ثبت‌نام و با مبلغ خاصی زیرنظر مربی ورزش کنیم اما زندگی و مشغله‌‌های آن آگاهی این اولویت مهم را به تاخیر می‌اندازد...
توصیه‌ برای حساسیت‌های چشمی در بهار
یک متخصص چشم ،‌ به بیمارانی که از حساسیت‌های چشمی بهاره رنج می‌برند ، توصیه کرد تا از عینک‌های آفتابی استفاده کنند و چشم‌ها را با آب سرد بشویند .
کم خونی فقر آهن
کم‌خونی وضعیتی است که در آن تعداد یا اندازه گلبول‌های قرمز و یا مقدار هموگلوبین موجود در خون کاهش یافته و تبادل اکسیژن و دی‌اکسیدکربن بین خون و سلول‌هادچار اختلال می‌شود. از علل ایجادکننده کم‌خونی می‌توان کمبودهای تغذیه‌ای، خونریزی، ناهنجاری‌های ژنتیکی، بیماری‌های مزمن و یا مسمومیت‌های دارویی را نام برد.
فشار خون بالا و ورزش
فشار خون بالا یکی از عمده ترین ناراحتی های قرن اخیر می باشد که میلیون ها نفر از افراد جوامع مختلف به آن مبتلا و یکی از دلایل شایع مراجعه به پزشکان می باشد. با این وجود، کنترل این بیماری اغلب به شکل بهینه انجام نمی گردد.
میوه ای برای کنترل فشارخون
پرفشاری خون که یکی از بیماری های شایع و کشنده در عصر حاضر می باشد، به فشارخون بالاتر از 14 بر روی 9 اطلاق می شود. تحقیقات نشان می دهند که انگور از پرفشاری خون پیشگیری نموده و به سلامت قلب و عروق کمک می کند.
ده نوع غـذا بـرای تـقـویـت هـوش
بهتر است از غذاهایی که ارزش غذایی ندارند بپرهیزید ، غذاهایی که فقط باعث چاقی شما میشوند ، نه تنها حافظه شما را تقویت نمی کنند بلکه کلسترول خونتان را نیز بالا می برند .
سوالاتی در مورد دیسک کمر و سیاتیک
1. آیا دیسک کمر و سیاتیک یک بیماری می باشند؟ بیرون زدگی دیسک کمر در اغلب موارد فشار به عصب وارد نمی کند اما اگر به ریشه عصب فشار وارد کند به آن سیاتیک می گویند .
چه ورزشهایی برای لاغری مفیدتر است ؟
تحقیقات نشان داده اند افرادیکه خودشان ورزش می کنند نسبت به افرادیکه به باشگاه می روند در کوتاه مدت وزن بیشتری کم می کنند ولی در طولانی مدت افرادیکه در خانه ورزش می کنند وزن بیشتری نسبت به افرادیکه در باشگاه ورزش می کنند وزن کم می کنند.
سیستمهای لاغری
در این سیستم با استفاده از امواج اولترا سوند ساطع شده از سطح پوست، حبابهایی در بافت چربی زیر پوستی ایجاد میشود. این حبابها در اثر ایجاد انرژی حرارتی و لیز سلولهای چربی تشکیل میشوند .عمق نفوذ امواج اولترا سوند تا بافت زیر جلدی است . این روش جز روشهای غیر تهاجمی بوده وانجام آن بدون درد و راحت است .
3تمرین برای تقویت استحکام کمر و جلوگیری از کمر درد
آیا می خواهید استحکام کمر و ستون فقرات خود را تقویت کنید ؟ چه کاری باید انجام دهیم ؟
4 توصیه برای داشتن شکمی صاف
چربی های اضافی بدن در اولین نقطه ای که جمع می شوند ناحیه شکم می باشد اما برای اینکه از این عمل ممانعت ورزیم چه کاری باید انجام دهیم؟ تغذیه ناصحیح و عدم تحرک و ورزش کردن باعث می شود که چربی های اضافی بدن در قسمت شکم تان تجمع پیدا کنند.
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به پیام لرستان ( روابط عمومی شرکت مخابرات لرستان) می باشد.