تغییر اندازه فونت:
به نشریه الکترونیکی شرکت مخابرات لرستان خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 

  
نقش تربیتی سلام درقرآن و روایات (1)
سلام درلغت به معانی گوناگون آمده است یکی از این معانی تحیت است و یکی از اسماء الله نیز «سلام» است. زیرا سلام یعنی امنیت از هرگونه نقص، عیب و فنا و به معنای درود گفتن هم می باشد.
آداب گفت و گو در مکتب حضرت ختمی مرتبت (2)
امام صادق(ع) می فرماید:1 پدرم امام باقر(ع) از جدم علی بن الحسین(ع) و ایشان از پدرش حسین بن علی(ع) و آن حضرت از پدرش امیرالمؤمنین(ع) برایم نقل کرد که روزی پیروان ادیان پنچ گانه یهود، مسیحیت، ماده گرایی، دوگانه پرستی و مشرکان عرب با رسول خدا (ص) نشستی داشتند.
بخش دوم صحبت های حاج آقا رستمی
الصلاه و السلام علی سیدنا و نبینا محمد صلی الله علیه و آله و علی اهل بیته الطیبین و الطاهرین و المعصومین المکرمین .
بخشی از صحبت های حاج آقا رستمی در ماه مبارک رمضان
خدا را شاکریم که خداوند به ما توفیق داد که یک ماه رمضان دیگر را درک کنیم . ماهی که پیامبر گرامی اسلام (ص) فرمودند: اولش رحمت و وسطش مغفرت و آخرش نجات از آتش است .
خانواده از دیدگاه قرآن و اهل بیت(ع)
ادامه زندگی خانوادگی و زناشویی از دیگر موهبت های الهی است که بشر برای آن تلاش می کند، و می خواهد آنگاه که پیوند ایجاد شد، به سادگی بحث جدائی مطرح نشود.
خانواده از دیدگاه قرآن و اهل بیت(ع)(2)
در آیات مختلف، مخاطب قرآن مردانند تا آن که در جهت تشکیل زندگی تلاش و سعی کنند و سامان بخشی آن را بر دوش کشند. تداوم زندگی و تأمین آن، سختی ها و درگیری های فراوانی به دنبال دارد که بدون امید و آرامش نمی تواند ادامه یابد.
خانواده از دیدگاه قرآن و اهل بیت(ع)1
خانواده اجتماع کوچکی است که ابتداء با یک مرد و زن تشکیل می شود، دو نفری که بناست در تکامل معنوی و رشد مادی یکدیگر مشارکت کنند و بالاتر آن که هریک کمبود دیگری را در اوج محبّت و مودت جبران نمایند و چنانچه چیزی آنان را تهدید کرد و آرمانهای فکری و اعتقادیشان را به خطر انداخت .
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به پیام لرستان ( روابط عمومی شرکت مخابرات لرستان) می باشد.