تغییر اندازه فونت:
به نشریه الکترونیکی شرکت مخابرات لرستان خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 

 واگذاری سهام بانک مهر اقتصاد آغاز شد
مدیر عامل بانک مهر اقتصاد از آغاز واگذاری سهام این بانک خبر داد.
 حقوق چقدر زیاد می‌شود؟
کارفرمایان حاضر نیستند بیشتر از ۱۵درصد حداقل مزد سال آینده را افزایش دهند، اما کارگران معتقدند تنها نرخ تورم ملاک تعیین دستمزد نیست و اگر مذاکرات به نتیجه نرسد، مصوبه‌ای را امضا نخواهند کرد.
 اقتصاد باید از انحصار و رانت نجات پیدا کند
اقتصاد در کشور با انحصار پیشرفت نمی‌کند؛ بایدآن را از انحصار و رانت نجات دهیم تا در صحنه رقابت حضور پیدا کند.
 یارانه مرداد به چه افرادی تعلق می گیرد؟
وزیر امور اقتصادی و دارایی اعلام کرده است است با شناسایی 10 میلیون نفر از افراد پُردرآمد جامعه، به زودی فهرست جدید یارانه بگیران اعلام می شود.
 رشد 300 واحدی شاخص کل بورس/ اوراق تسهیلات مسکن گران‌تر شد
شاخص کل بورس در پایان معاملات امروز 300 واحد دیگر مثبت شد و به 73 هزار و 754 واحد رسید؛ در حالی که اوراق تسهیلات خرید مسکن در فرابورس بدون توجه به هشدارها همچنان روند افزایشی خود را ادامه می‌دهد.
 بورس به روند طبیعی خود برمی‌گردد/ رشد قیمت‌‌ها در سال گذشته بی‌قاعده بود
نخستین دبیرکل سازمان بورس پس از پیروزی انقلاب اسلامی گفت: روند نزولی شاخص بورس ناشی از رشد بی‌قاعده قیمت سهام در سال گذشته بود و با کاهش قیمت‌ها بورس به روند طبیعی خود بازمی‌گردد.
 نحوه معاملات آنلاین و خرید و فروش اینترنتی سهام تشریح شد
رییس سازمان بورس و اوراق بهادار جزئیات خریدو فروش مستقیم و الکترونیکی سهام شرکت‌های بورسی را اعلام کرد تا از اوایل فروردین 89 یکی از آرزوهای بزرگ بورس 41 ساله کشور برآورده شود.
 مصرف آب کشاورزی در ایران ۲۲ درصد بیشتر از متوسط جهانی است
به‌گزارش خبرگزاری تسنیم، بخش کشاورزی عمده‌ترین مصرف‌کننده آب در ایران محسوب می‌شود که حدود 92 درصد مصارف را به‌خود اختصاص داده‌ و این درحالی است که متوسط مصرف آب جهان در این بخش حدود 70 درصد است.
 معامله اوراق اختیار فروش تبعی مخابرات و ارتباطات سیار آغاز شد
با انتشار اطلاعیه رسمی عرضه اوراق اختیار فروش تبعی 28 شرکت پذیرفته شده در بورس تهران از سوی معاونت بازار این شرکت، معامله این اوراق با هدف تضمین حداقل بازدهی سالانه 20 درصد روزشمار برای سهام مربوطه، از دیروز در بورس تهران آغاز شد. براساس این گزارش شرکت‌‌ های مخابرات ایران با نماد اخابر310 و ارتباطات سیار ایران با نماد همراه 310 و 27 شرکت دیگر دارای اوراق اختیار فروش تبعی هستند.
 شمارش معکوس برای برگزاری بزرگترین رویداد مالی کشور آغاز شد
فعالان بازارهای مالی ایران برای هشتمین سال پیاپی گرد هم می‌آیند تا در نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه دستاوردهای بازار مالی ایران را رو کنند.
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به پیام لرستان ( روابط عمومی شرکت مخابرات لرستان) می باشد.