تغییر اندازه فونت:
به نشریه الکترونیکی شرکت مخابرات لرستان خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 

اخبار فناوری اطلاعات

 نگاهی به جایگاه اینترنت در ایران
ایران کشوری است که در سال 1993 میلادی به عنوان دومین کشور خاورمیانه یی به جمع دارندگان اینترنت پیوست. شاید در آن زمان کمتر کسی تصور می کرد این شبکه جهانی روزی به بزرگ ترین پدیده‌ قرن تبدیل و بسیاری از جنبه های زندگی میلیون ها نفر در سراسر جهان به آن وابسته شود ولی امروزه زندگی بدون اینترنت برای بسیاری از ما یک کابوس است و زندگی شخصی و حرفه ای ...
(۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۲)[ تعداد کلیک : ۴۵۳ ]
 بیشترین ترافیک تلگرام در دست ایرانی‌ها
بیشترین سهم بازدید از سایت تلگرام در دنیا برای کاربران ایرانی ثبت شده است.
(۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۰)[ تعداد کلیک : ۴۳۴ ]
 هشدار به صاحبان گوشی: هر برنامه‌ای را روی موبایل خود نصب نکنید
فناوری اطلاعات > ارتباطات - آمارها گویای آن است که بیش از 27 میلیون و 500 هزار ایرانی از گوشی هوشمند استفاده می کنند؛ رقمی که به سرعت در حال افزایش است و همین موضوع باعث می شود میزان دانلود برنامه‌های موبایلی نیز سرعتی قابل توجه به خود بگیرد.
(۹ خرداد ۱۳۹۴ ۱۳:۱۴)[ تعداد کلیک : ۴۶۲ ]
 فناوری های اطلاعات و ارتباطات، پیش ران های مدیریت نوآوری در شرکت مخابرات ایران
براساس شعار امسال ITU، "فناوری های اطلاعات و ارتباطات، پیشران های نوآوری" هستند. مدلول و مصداق «نوآوری»، نیز اندیشه ای نو، فراورده ای جدید و فرایندی بدیع است. البته هر اندیشه ی نویی، به نوآوری منجر نمی شود. برای این که اندیشه ای نو به نوآوری تبدیل شود، نیاز به سازمانی هم افزا و مستعد، و مدیریتی نوآور دارد.
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۳:۱۴)[ تعداد کلیک : ۵۳۳ ]
 سرفیس پرو 4 مایکروسافت در راه است
مایکروسافت که در بازاریابی موفق تبلت سرفیس پرو توفیقی نداشته از یک سو 100 دلار تخفیف برای سرفیس پرو 3 در نظر گرفته و از یک سو به دنبال عرضه مدل جدید این تبلت است.
(۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۲۱)[ تعداد کلیک : ۴۴۹ ]
 اطلاعات سفر خود را در «شبکه‌های اجتماعی» به اشتراک نگذارید
پلیس فتا با اشاره به اینکه مردم باید از به اشتراک‌گذاری اطلاعات سفر خود در شبکه‌های اجتماعی جلوگیری کنند، اعلام کرد: کاربران باید روزانه موجودی حساب‌های بانکی خود را کنترل کنند تا در صورت برداشت غیر مجاز و یا سوء استفاده سریعا از آن مطلع شوند.
(۱۸ اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۲۰)[ تعداد کلیک : ۳۹۹ ]
 ثبت بیش از 600 هزار دامنه
اگر شما از آن دسته افراد هستید که روزانه با سایت‌های زیادی سرو‌کار دارید حتما در وارد کردن آدرس‌ها با مشخصات زیادی مواجه شده‌اید که در نشانی دامنه اینترنتی‌شان کمتر شباهتی به هم دارند.
(۱۸ اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۱۸)[ تعداد کلیک : ۴۸۶ ]
 مدیرعامل همراه اول : راه‌اندازی نسل ۴ تلفن همراه تا پایان سال در شهرهای بزرگ کشور / ارائه کمترین نرخ دیتا در میان اپراتور های کشور
مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار با اشاره به اولویت توسعه اینترنت نسل سوم گفت: در زمینه نسل چهارم نیز فعال هستیم و تا پایان سال در اکثر شهر‌های بزرگ کشور نسل چهارم را راه اندازی می‌کنیم.
(۱۰ اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۱۷)[ تعداد کلیک : ۵۳۶ ]
 تخمینی ازآینده بازار اینترنت ایران
طی ماه‌های گذشته بازار اینترنت ایران با گسست انحصار رایتل و تکنولوژی‌های ارتباطی مرتبط روبه رو بوده و تنها طی چند ماه از نسل ۲ به نسل چهار تلفن همراه ارتقا پیدا کرده‌ است . تبعات آزادسازی بازار ارتباطات خیلی زود نتایج خود را نشان داده و اپراتورهای موبایل به سرعت در حال توسعه شبکه خود به نسل‌های بالاتر موبایل هستند.
(۲۵ آذر ۱۳۹۳ ۱۵:۱۸)[ تعداد کلیک : ۴۴۳ ]
 آی سیما در الکامپ
آی‌سیماکه نخستین ارائه‌دهنده‌ی سامانه‌ی ارم (ابر رسانه‌ی ملی) محسوب می‌شود، در نمایشگاه (الکامپ2014 ) استفاده از فناوری آی‌پی‌مدیا را در زیرساخت‌های جدیدی همچون شبکه‌های تلفن همراه و وایمکس، معرفی خواهد کرد.
(۱۵ آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۲۰)[ تعداد کلیک : ۵۱۱ ]
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به پیام لرستان ( روابط عمومی شرکت مخابرات لرستان) می باشد.