تغییر اندازه فونت:
به نشریه الکترونیکی شرکت مخابرات لرستان خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 

اخبار

برگزاری مراسم معارفه فرمانده جدید پایگاه مقاومت شهید قندی شرکت مخابرات لرستان
طی حکمی از طرف سرهنگ زینی وند فرمانده بسیج کارمندان سپاه لرستان مهندس حمیدی کیا به سمت سرپرست جدید پایگاه مقاومت شهید قندی شرکت مخابرات لرستان منصوب شد .

با حضور مدیرعامل ، اعضای هیئت مدیره ، معاونین ، فرمانده بسیج کارمندان سپاه لرستان ، دریکوند مشاور استاندار و جمعی از همکاران بسیجی شرکت مخابرات استان مراسم معارفه سرپرست جدید پایگاه مقاومت شهید قندی شرکت برگزار گردید .

در این مراسم پس از تلاوت آیاتی از کلام ا... مجید مهندس محمودی  از زحمات مهندس قبادیان در طی سالهای تصدی فرماندهی پایگاه تشکر و برای فرماندهی جدید آرزوی موفقیت نمودند .

ایشان در ادامه جلسه اظهار داشتند :  ساماندهی و راه اندازی پایگاه های مقاومت در سراسر کشور کاری عظیم و بی نظیر بوده که سپاه پاسداران به خوبی آن را انجام داده است .

وی گفت : همکاری ویژه در تحقق رسالت های پایگاه مقاومت بسیج از وظایف گذشته ، حال و آینده شرکت مخابرات است .

وی افزود : امنیت امروز ایران نیز از جمله موهبات الهی است که مرهون درایت مقام معظم رهبری و حضور مردم و برنامه های منظم و دقیق و ساماندهی سراسری سازمان میلیونی بسیج است .

در ادامه جناب سرهنگ زینی وند ، فرمانده بسیج کارمندان سپاه لرستان با اشاره به  ماموریت بسیج و به‌ویژه فعالیت بسیجیان شاغل در ادارات گفت : پرورش کارمند همسطح انقلاب اسلامی در ادارات ، پیگیری دغدغه های مقام معظم رهبری در ادارات و پیگیری جدی سنت حسنه امر به معروف و نهی از منکر در ادارات از راهبردهای تشکیل بسیج در ادارات است .

وی گفت : بسیج یوسف انقلاب است و قرار گرفتن اسم ما در زمره بسیج و بسیجیان موهبتی الهی است و خوشا به حال آنانکه این نعمت نصیبشان شد .

وی افزود : امروز شاخ و برگ نهاد ارزشمندی که امام راحل کاشتند در جای جای میهن اسلامی گسترده است و هر گونه تعدی و دست اندازی دشمن به ایران را با رهبری راهیانه مقام معظم رهبری و حمایت مردم در هم می شکنند .

 در پایان آقای مهندس حمیدی کیا به عنوان سرپرست پایگاه معرفی شد .

روابط عمومی
۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۴۳
تعداد کلیک: ۹۰۸

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز :
 
نام فرستنده :
پست الکترونیک : *  
نظر : *
   
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به پیام لرستان ( روابط عمومی شرکت مخابرات لرستان) می باشد.