تغییر اندازه فونت:
به نشریه الکترونیکی شرکت مخابرات لرستان خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 

اخبار

مدیرعامل شرکت مخابرات لرستان در دیدار با فرماندهی انتظامی لرستان گفت : حفظ امنیت در فضای مجازی و شبکه های مخابراتی با همکاری ،همدلی و پشتیبانی همکاران نیروی انتظامی محقق میشود.
مدیر عامل شرکت مخابرات لرستان درتاریخ 3 خرداد 94 به منظور تعامل بیشتر و همکاریهای متقابل نهادهای امنیتی و خدمات ارتباطی با سردار قنبری فرماندهی انتظامی استان لرستان در محل ستاد فرماندهی دیدارکردند .

در این دیدار مهندس محمودی مدیرعامل شرکت مخابرات استان لرستان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه ،  حفظ امنیت در فضای مجازی و شبکه های مخابراتی با همکاری ،همدلی و پشتیبانی همکاران نیروی انتظامی محقق میشود.

ایشان امنیت را یکی از مولفه های جامع و فراگیر عنوان کرد که میتواند سایر بخشهای اجتماعی ، اقتصادی ، فرهنگی و مذهبی را تحت تاثیر خود قرار دهد.

وی در ادامه به همکاریهای شرکت مخابرات استان لرستان با نیروی انتظامی اشاره کرد و افزود: در راستای ایجاد امنیت تاسیسات و امکانات مخابراتی آمادگی کامل داریم تا با نیروی انتظامی تعامل سازنده ای داشته باشیم .

در ادامه این دیدار سردار قنبری فرماندهی نیروی انتظامی استان لرستان  ضمن خوش آمد گویی به مدیران  شرکت مخابرات  همکاری و هماهنگی بین مسوولین استانی را از عمده ترین دلایل تحقق امنیت در استان برشمرد و افزود: هنگامی که در جامعه نقش پلیس و امنیت مطرح میشود اگر همیاری و هماهنگی و همدلی وجود نداشته باشد ، پلیس نمیتواند به وظایف خود عمل کند.

روابط عمومی
۹ خرداد ۱۳۹۴ ۱۳:۰۳
تعداد کلیک: ۷۴۱

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز :
 
نام فرستنده :
پست الکترونیک : *  
نظر : *
   
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به پیام لرستان ( روابط عمومی شرکت مخابرات لرستان) می باشد.