تغییر اندازه فونت:
به نشریه الکترونیکی شرکت مخابرات لرستان خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 

اخبار

آیت الله میرعمادی عنوان کرد : خدمات مخابراتی و ارتباطی که در کشور ایران ارائه می گردد در کشورهای منطقه بی نظیر است .
نماینده ی ولی فقیه در استان لرستان گفت:مخابرات نقش اساسی در توسعه و پیشرفت هر منطقه دارد، اگر مخابرات نباشد پیشرفت و توسعه صورت نمی گیرد و خدمات مخابراتی و ارتباطی که در کشور ایران ارائه می گردد در کشورهای منطقه بی نظیر است .

به گزارش روابط عمومی شرکت ، نماینده ی ولی فقیه در استان لرستان درجمع مدیران ارشد  شرکت مخابرات استان لرستان ضمن تبریک فرا رسیدن اعیاد شعبانیه و تبریک به انتصاب  مهندس محمودی مدیر عامل جدید شرکت   از زحمات وتلاشهای مدیرعامل و کارکنان شرکت مخابرات استان لرستان در راستای  ایجاد زیرساخت های مخابراتی در استان تقدیر نمود و گفت : پیشرفت استان در سایه همکاری وحدت ، همراهی و همدلی  صورت می گیرد .

وی در ادامه با بیان اینکه مخابرات نقش اساسی در توسعه و پیشرفت هر منطقه وجامعه دارد گفت: اگر مخابرات نباشد پیشرفت و توسعه صورت نمی گیرد.

آیت الله میرعمادی درادامه اضافه کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی یکی از خدمات ارزشمند وگسترده ای که درسطح کشور اتفاق افتاد خدمات ارتباطی بود که در دورترین نقطه کشور توسط شرکت مخابرات ایجاد شد که جای شکردارد.

وی درادامه تصریح کرد: وی درادامه گفت: خدمات صحیح ارتباطی دربسیاری از کشورها محدود است اما درکشور ایران جامعه هدف ارتباطات همگانی است.

وی دربخش دیگری از سخنانش به ضرورت قرائت مناجات شعبانیه در ایام ماه شعبان اشاره کرد و گفت : مضامین مناجات شعبانیه عارفانه و سرشار از معارف الهی است و مباحثی مثل رابطه انسان با خدا، مسئله ولایت و تمسک به ولایت در این مناجات گنجانده شده است.

نماینده ولی‌ فقیه در استان لرستان اظهار کرد: این‌که همه وجود انسان الهی شود خواسته بزرگی است که از خداوند درخواست می‌کند که ما را نورانی کن و به ما بصیرت دل بدهد.

ایشان در پایان سخنان خود رشد و پیشرفت ایران اسلامی را مرهون مسئله ولایت و رهبری ، وحدت  همدلی و همراهی مردم و اعتماد به نفسی و آن می توانیمی که امام (ره) به ما یاد داد دانست .

 مدیر عامل شرکت مخابرات استان لرستان ضمن تشکر از حمایت های مستمر نماینده محترم ولی فقیه  از مدیران و خدمت گذاران  شرکت مخابرات  با اشاره به فرمایش های مقام معظم رهبری مبنی بر همدلی و همزبانی دولت و ملت، تصریح کرد: شرکت مخابرات استان در راستای تحقق شعار سال جاری، مشتری مداری و تحقق رضایت مشترکان را در اولویت برنامه‌های خود قرار داده است.

محمودی گفت : ارتباطات زیرساخت فرهنگ اسلامی و ارائه دین مبین اسلام را به اقصی نقاط کشور و دنیا فراهم می کند . مدیر عامل شرکت مخابرات در ادامه افزود : فناوری اطلاعات و تکنولوژی های ارتباطی بستری مناسب جهت ترویج فرهنگ اسلامی است و همچنین علاوه بر آن افزایش خدمات مخابراتی باعث کاهش هزینه های مردمی و افزایش رضایتمندی مردم می باشد .

وی تصریح کرد: حرکت شرکت مخابرات استان به سمت استفاده از فناوری های جدید، پاسخگوی درخواست و تقاضای مشترکان در خصوص دریافت خدمات جدید مخابراتی است .

وی اظهار داشت: با هم‌کدسازی تلفن ثابت بین شهری میزان درآمد مخابرات لرستان کاهش یافته است.

وی با بیان اینکه طرح هم‌کدسازی تلفن‌های ثابت بین شهری لرستان  از شهریور ماه سال گذشته در این استان  اجرا شده ، تصریح کرد: کاهش درآمد بر اثر این موضوع آسیب جدی به شرکت مخابرات وارد کرده است.

 

روابط عمومی
۹ خرداد ۱۳۹۴ ۱۳:۰۲
تعداد کلیک: ۵۴۵

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز :
 
نام فرستنده :
پست الکترونیک : *  
نظر : *
   
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به پیام لرستان ( روابط عمومی شرکت مخابرات لرستان) می باشد.